Powrót.

[big_title2]Czasem tak jest, że człowiek musi coś przerwać na jakiś czas, aby potem do tego wrócić pełen zapału.[/big_title2]

Tak właśnie jest ze mną i moim blogiem. Czyli powrót po 3 latach.

Na samym początku zapraszam do strony ☛ „O mnie”, abyś mógł poznać autora powyższych jak i poniższych słów. Ba! Nawet pełnych zdań, arrr!

Zaczynając od rzeczy małych a zarazem bardzo ważnych: przeniosłem się z platformy blogowej na prywatny serwer (dzięki zenbox) i własną domenę. Kilka wpisów zassałem ze starego bloga, ponieważ są nadal ciekawe – jednak stary blog: www.czarnobrody.blogspot.com nie zniknie – zostanie ku brodatej pamięci.

[big_title2]Co będzie działo się na nowym blogu?[/big_title2]

Startup Stock Photos

Mam już plan działania i kilka tematów w głowie, z którymi będę chciał się zmierzyć. Chętnie będę przeprowadzał testy sprzętów jak i kosmetyków dla brodaczy, ale nie zabraknie zwykłych porad dotyczących zarostu jak i samej skóry twarzy, a także pojawią się  tematy czysto lifestylowe.

Jest też otaczający nas internet, który będę przeszukiwał w celu odnalezienia ciekawostek dotyczących brody i wąsów, ale takimi rzeczami będę częściej dzielił się na moim ☛ facebooku – serdecznie zapraszam do polubienia i obserwacji najnowszych postów, nie zapominając o ☛ instagramie, gdzie od marca dodaję najciekawsze zdjęcia brodaczy tworząc 365. dniową galerię.

Zapraszam również do dzielenia się własnymi, prywatnymi zdjęciami (wysyłajcie na maila ahoj@czarnobrody.pl lub zostawiajcie na fb) – nie wszystkie będą zamieszczane, ponieważ mam filtr ładnych zdjęć w formie mojej narzeczonej.

Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie na moim blogu, a jeśli macie jakieś nurtujące pytania – zapraszam do działu ☛ kontakt, ale również możecie zostawić coś w komentarzu.

 

Zdjęcia: Moyan Brenn, startupstockphotos.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *