Wahl Stainless Steel – czyli trymer z klasą

Z okazji Movember, firma Wahl przysłała mi prezent do ujarzmienia wąsa. Jest to ich bestseller sprzedażowy czyli Wahl Stainless Steel. Trafili w dziesiątkę, ponieważ mój ostatni trymer stracił całkowicie moc golenia a przy tym musiał być ciągle podłączony do ładowarki.

 

Czarnobrody - Trymer WAHL

 

Trymer Stainless Steel świetnie trzyma się w dłoni przez swój niewielki i ergonomiczny kształt. Na metalicznej przyciągającej wzrok obudowie znajduje się tylko jeden przycisk on/off, który podczas pracy świeci przyjemnym dla oka, niebieskim światłem.

 

trymer Wahl czarnobrody

 

Zestaw zawiera:

 • trymer,
 • podstawka,
 • ładowarka,
 • nakładka podstawowa ze stali nierdzewnej,
 • nakładka do golenia włosów w nosie i uszach,
 • nakładka do golenia na gładko,
 • 3 nasadki grzebieniowe,
 • 6-stopniowa nakładka do strzyżenia włosów,
 • grzebyk,
 • olej,
 • szczotka do czyszczenia.

Cena: ok. 369 zł

 

trymer Wahl czarnobrody

Spotkałem na swojej drodze trymery, które były głośne i wibrowały niczym młoty pneumatyczne. W tym przypadku trymer Wahl wychodzi na prowadzenie, ponieważ golenie nim jest przyjemne, ciche i  nie meczy ręki. Miłym zaskoczeniem jest akumulator litowo-jonowy, który potrzebuje tylko 1. godziny na ponowne, 100% naładowanie.
Podczas testów jedyną niespodzianką, było przypadkowe zamoczenie trymera podczas golenia. Trymer nie dał się wyłączyć przyciskiem on/off, jednak z pomocą przybyła transportowa blokada ładowarki, która odcięła zasilanie. Maszynkę odłożyłem do wyschnięcia i już następnego dnia była gotowa do dalszej walki z zarostem.

 

5b kopia

Oceny:
wygląd: 5/5
dokładność golenia: 4/5
cena: 2,5/5
dodatki: 4/5

Średnia: 3,8/5

Jedynym minusem jest cena. Na naszym rodzimym rynku można znaleźć wiele ciekawych, funkcjonalnych i przede wszystkim tanich maszynek do brody, które oczywiście będą w plastikowych obudowach, ale to nie ujmuje im funkcji, prawda? Jeżeli jednak potrzebujesz trymera, który oprócz swoich podstawowych funkcji ma jeszcze ładnie wyglądać na półce w łazience – to trymer Wahl Stainless Steel jest właśnie dla Ciebie.

 

trymer Wahl czarnobrody

 

Wahl Clipper Corporation
Założona w 1919 r. przez Leo J. Wahla rodzinna firma Wahl stworzyła pierwszą na świecie elektromagnetyczną maszynkę do strzyżenia włosów z wbudowanym silnikiem, produkt niezwykle nowatorski jak na swoją epokę. Dziś, Wahl Clipper Corporation pod dyrekcją Grega Wahla (trzecie pokolenie rodziny) jest światowym liderem w dziedzinie męskich maszynek do strzyżenia włosów.  Wahl oferuje pełną gamę produktów dla mężczyzn, które cieszą się uznaniem profesjonalistów z dziedziny fryzjerstwa i wizażu, sygnowanych markami Wahl i Moser. Firma szczyci się bogatym portfolio urządzeń premium kierowanych do szerokiego grona odbiorców oraz gamę urządzeń dla zwierząt. Firma Wahl, z siedzibą w Sterling (w Stanach Zjednoczonych), zatrudnia obecnie ponad 3 300 osób na całym świecie. Produkty firmy Wahl są dostępne w ponad 165 krajach i produkowane w 8 fabrykach należących do Grupy, zlokalizowanych w Europie i na świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *